Přejděte také na

NAŠE SLUŽBY

Inte-logo

Další požárně bezpečnostní zařízení

Elektrická požární signalizace

V oblasti EPS nabízíme komplexní řešení požární signalizace schválenými systémy. Tyto systémy realizujeme od fáze nabídky a projektu, přes montáž, uvedení do provozu a následný záruční i pozáruční servis. K signalizaci jsme schopni dodat také systémy SHZ (stabilní hasicí zařízení), počítačové nadstavby, různá návazná zařízení a zabezpečit připojení na PCO (pult centralizované ochrany). Tento ucelený systém ochrany před požárem pomáhá zabránit značným škodám na majetku a nezřídka i chrání lidské zdraví a životy.

Nasávací hlásiče kouře VESDA

Nasávací hlásiče kouře jsou rychlým a velmi citlivým dostupným způsobem detekce požáru. Hlásiče VESDA, od společnosti XTRALIS, jsou vybaveny laserovým detektorem, ke kterému je přiváděn vzduch pomocí vzorkovacího potrubí. Vyhodnocovací jednotku lze umístit také mimo hlídaný prostor, pokud prostředí neodpovídá běžným podmínkám – např. zvýšená teplota, vlhkost, prašnost či přítomnost elektromagnetického pole. Nasávací hlásiče jsou vhodné tam, kde použití běžného bodového hlásiče je problematické, nebo nevýhodné.
Hlásiče VESDA jsme schopni dodat ve všech vyráběných podobách dle hlídaných prostor a prostředí. Od nejjednoduššího VESDA LaserFOCUS s jedním vstupem pro vzorkovací potrubí a střeženou plochou 250 m2, až po Industrial VESDA VLI, hlásič určený do průmyslového prostředí s nejsložitějšími podmínkami.

Požární uzávěry GSB FIRESAFE

Požární uzávěry GSB „FIRESAFE R90/K90“ jsou určeny k uzavření odsávacích a dopravních potrubí procházejících mezi dvěma rozdílnými požárními úseky.
Jsou určeny do potrubí pro odvod prachovitých, zrnitých či vláknitých materiálů. K odsávání mastnot, olejů a prachů. Nejsou určeny do vzduchotechnických potrubí. Montují se na stěnu, strop nebo podlahu. Uzávěry zůstávají v základní poloze otevřené a uzavírají se jen v případě požáru. Mají v otevřeném stavu plně průchozí profil potrubí a jejich požární odolnost je 90 minut. Uzávěry se vyrábí ve třech velikostech od ø100 mm do ø630 mm.

Naše firma je oficiálním zastoupením firmy GSB pro Českou republiku.

Zaujaly Vás naše služby nebo systémy?

Napište nám, nebo zavolejte. Rádi Vám poradíme se správným výběrem a instalací!

phone

+420 577 011 722

Napište nám!
Facebook